هواتوداریم#

متاسفانه در شرایط فعلی کشور، محدودیت‌های اعمال شده بر فضای مجازی تاثیر مستقیم و غیر مستقیم بر تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک و متوسط یا حتی بزرگ و استارتاپ‌ها گذاشته است. در کنار آن مشکلات اقتصادی نیز، فشار مضاعفی بر کسب و کارها وارد می‌کند و هر روز عرصه را برای فعالیت تنگ و تنگ‌تر می‌کند.
ما می‌دانیم اگر کسب و کاری موفق داشته‌اید، در طی این سال‌ها، چه زحماتی برای ایجاد محصول و خدمت، آموزش و حفظ نیروی انسانی و ایجاد زیرساخت‌های لازم کشیده شده است و جداشدن هر نیروی توانمند و کوچک شدن سفره کسب و کار، چه فشار سنگینی بر کارآفرینان وارد می‌کند.
در چنین شرایطی، یکی از راهکارهای نجات، عرضه محصول فعلی به بازاری جدید است که با نام استراتژی توسعه بازار شناخته می‌شود. ولی این استراتژی در شرایط اخیر اقتصادی و افزایش شدید نرخ ارز، بسیار پر ریسک و پر هزینه است.
ما در خانه نوآوری و فناوری استانبول، نهایت تلاشمان را کردیم تا جایی که می‌توانیم و برایمان مقدور است هزینه توسعه بازار را به بازار ترکیه و نیز سایر بازارها از طریق ترکیه را کاهش دهیم تا شاید فرصتی برای تعدادی از کارآفرینان و کسب و کارهای آسیب دیده خلق کنیم.
در این مسیر از همراهی سایر شرکت‌های خصوصی نیز که می‌توانند با ارایه خدمات ترکیبی، ریسک حضور بین‌المللی شرکت‌ها را کاهش دهند به شدت استقبال می‌کنیم و امیدواریم روزی در آینده‌ای نه چندان دور، افتخار کنیم به نام‌های بزرگی که در این برهه زمانی خاص، کمکی کوچک در جهت حفظ و رشدشان کردیم. پس اگر می‌توانید در این زمینه به ما کمک کنید حتما با ما تماس بگیرید.

لطفا اگر احساس می‌کنید، می‌توانیم به شما کمک کنیم، فرم زیر را با دقت تکمیل کنید تا پس از بررسی در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم: